Brainfit

Her Bahar Bir Çiçek İle Başlar
  • Bilimden eğlenceye, sanattan spora birçok alanda eğitim vererek çocuklarımızın bedensel ve zihinsel gelişimini en üst seviyede destekliyoruz.
  • Brain Fit Studio daha önce dünyada 6 ülkede, binlerce çocuğun hızlı sürede öğrenmesini sağlayarak ,BAŞARI DUYGUSUYLA TANIŞMALARINA tanıklık etti. Amerika’da ,Singapur’da ve Avusturalya’da bizim programlarımızı kullanan binlerce çocukta, gözle görülür ve test sonuçlarına göre kanıtlanmış gelişmeler kaydedildi.

    Programlarımız bilim adamlarının buldukları genel ve duygusal zeka ağından sorumlu olan bazı beyin bölgelerinin güçlendirilmesi ile zekanın yapılandırılmasına dayanıyor. Dikkat ve işlem hafızası, dil becerisi, görsel ve vücut algısı bu kritik anahtar beyin bölgeleridir.Eğitim programımız sinir bilimcilerin uyguladığı gibi maksimum etkide ve faydada devam eder, bununlada yetinmez optimum seviyeye getirmek için uğraşır.

    Kişiye özel uygulanan program çocuğun görsel, işitsel, duygusal-motor işlemleri, dikkat ve hafızası ile sosyal becerilerini geliştirmesine olanak sağlar. Çocukların büyük keyif ve istekle uyguladığı harika gelişmelere tanıklık eden güçlü bir programdır.

  • Bizimle İletişime Geçin!